KONSTRUKTÉR ELEKTRO – SLABOPROUD (BRNO)

Obor Elektrotechnika
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou elektroniky hledá do svého přátelského týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR/KA ELEKTRO – SLABOPROUD (VHODNÉ PRO ŠIKOVNÉ STŘEDOŠKOLÁKY)

Náplň práce:

  • zpracování elektro schémat do výkresové dokumentace
  • návrhy technických řešení – tvorba rozvržení elektro součástek
  • zobrazení a testování integrovaných obvodů v grafickém programu
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • znalost elektrických obvodů
  • AJ – min. úroveň pro čtení technické dokumentace
  • technické a inovativní myšlení, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • atraktivní platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • pružná a kratší pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • zdravotní volno
  • jazykové kurzy
  • možné příspěvky na hypotéku/ubytování, v případě relokace i podpora na bydlení
  • příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, na dopravu i na sport/kulturu, … atd. atd.

Místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme