KEY ACCOUNT MANAGER – spotřební zboží – ČR

Obor Obchod, prodej
Lokalita Čechy+ Morava
Popis pozice

Tradiční úspěšná výrobně-obchodní společnost hledá pro oblast ČR vhodného kandidáta či kandidátku na pozici

KEY ACCOUNT MANAGER – obchodní řetězce

Pracovní náplň:

* jednání s již zavedenými klíčovými zákazníky z řad obchodních řetězců, velkoobchodů apod…
* udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů (ne akvizice)
* obchodní aktivity se zaměřením na český trh
* příprava a uzavírání kontraktů se zákazníky, tvorba cenových nabídek
* marketingové aktivity
* sledování vývoje v oboru, analýzy trhu

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxi na obdobné pozici v obchodním řetězci FMCG nebo FOOD
* reprezentativní vystupování, proaktivní osobnost
* uživatelské znalosti MS Office
* flexibilitu a ochotu trávit cca 30% pracovního času na cestách

Nabízíme:

* zázemí tradiční české výrobní společnosti s dlouhou tradicí
* kvalitní mzdové ohodnocení + bonusy
* flexibilní pracovní dobu a možnost HOME OFFICE  – vhodné  proto pro šikovné kandidáty z celé ČR
* perspektivu dlouhodobé spolupráce
* firemní produkty za speciální ceny
* služební vůz i k soukromým účelům

Nástup: možný ihned, i po výpovědní lhůtě

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.