IT SPECIALISTA s AJ – Vyškov

Obor

IT - programování, vývoj, IT - správa sítí, IS a HW

Lokalita

Vyškov

Popis pozice

  • Vyškov

Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá do svého týmu ve Vyškově pracovníka na pozici:

IT SPECIALISTA s AJ

!!!!! příležitost pro všestranné a zapálené juniory/studenty – možnost spolupráce i na zkrácený úvazek !!!!!

Pracovní náplň:

– vývoj interního SW systému na platformě C#, MS VB a MS SQL server
– nákup, instalace a konfigurace nového HW a systémů
– zapojování a správa síťových zařízení a periferií
– spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou a podpora uživatelů a systémů
Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
– zkušenosti s programováním C# nebo Visual Basic
– znalost SQL jazyka
– orientaci v Active Directory, DNS, DHCP
– schopnost komunikovat v AJ
– ŘP sk. B s praxí
Nabízíme:

– zázemí zavedené a stále se rozvíjející společnosti
– kvalitní mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektivu dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.