INŽENÝR KVALITY senior s AJ – Hodonínsko

Obor Automotive, Kvalita
Lokalita Hodonínsko
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na Hodonínsku vhodného pracovníka na pozici:

INŽENÝR KVALITY senior

Pracovní náplň:
• plánování a zajištění kvality výrobků u jednotlivých procesů výroby
• komunikace se zákazníky, řešení reklamací, nápravná opatření
• zajištění kvality při náběhu nových výrobků
• spolupráce s dalšími odděleními uvnitř společnosti a koncernu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi na podobné pozici
• komunikativní znalost AJ
• znalost nástrojů řízení kvality v oblasti AUTOMOTIVE
• zkušenosti s technickou dokumentací

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení – 13. plat
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Termín nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.