INŽENÝR KVALITY S AJ – strojírenství

Obor Kvalita, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Nadnárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR KVALITY S AJ – strojírenství

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kontrolu kvality vyráběných dílů (strojírenská výroba)
  • komunikace se zákazníky v průběhu reklamačního řízení
  • zajištění a organizace auditů (zákaznických, interních)
  • spolupráce s kolegy v rámci oddělení kvality a projektového managementu
  • občasné cestování za zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • komunikativní znalost AJ pro každodenní využívání
  • znalost normy ISO 9001
  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, PPAP, APQP,…)

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní školení, vzdělávací kurzy
  • práci v přátelském kolektivu mezinárodní společnosti
  • další výjimečné benefity  (penzijní připojištění, příspěvky na sport a stravování, flexibilní pracovní doba, notebook, mobilní telefon,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.