HR MANAGER s AJ

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Brněnsko a Anglie
Popis pozice

Dobře zavedená a stále expandující výrobní společnost působící na Brněnsku a v Anglii, hledá kandidáta/kandidátku do vrcholového managementu na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • komplexní zastřešení všech HR procesů (jeden závod na Brněnsku a dva v Anglii)
  • tvorba strategie řízení lidských zdrojů
  • vytváření kariérních plánů
  • občasné cesty do zahraničí
  • reporting vedení společnosti a spoluúčast na zásadních rozhodnutích firmy

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • odpovídající praxe v řízení HR ve výrobní mezinárodní společnosti
  • dobrá znalost AJ
  • samostatná a rozhodná osobnost
  • flexibilita a pozitivní přístup

NABÍZÍME:

  • zázemí zavedené a významné společnosti v oboru
  • člen TOP managementu
  • manažerský motivační program
  • možnost seberealizace a odborného růstu při účasti na rozvoji firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme