HR GENERALISTA

Obor Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost s pobočkou cca 30 km východně od Brna hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • zodpovědnost za nábor a výběr nových zaměstnanců
  • komunikace se zaměstnanci, státními institucemi, dodavateli personálních služeb, aj.
  • spolupráce na tvorbě a implementaci adaptačního procesu nových zaměstnanců
  • správa personálních dokumentů, agendy závodní lékařské péče
  • organizace vstupních i rozvojových školení zaměstnanců
  • zlepšování a zefektivňování HR procesů
  • reporting HR managementu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru
  • zkušenosti v oblasti HR (především s nábory a vzděláváním zaměstnanců)
  • znalost pracovního práva a příslušné české legislativy
  • uživatelská znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • spolehlivost, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a komplexní práci v HR oblasti, možnost profesního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon
  • školení a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.