HR a MZDOVÝ SPECIALISTA s AJ – vysílání pracovníků do zahraničí – Hodonínsko

Obor Ekonomika, finance
Lokalita Hodonínsko
Popis pozice

Zavedená a významná výrobní společnost hledá pro svůj závod na Hodonínsku posilu do svého týmu na pozici:

HR a MZDOVÝ SPECIALISTA s AJ – vysílání pracovníků do zahraničí
Náplň práce:
* zpracování mzdových podkladů pracovníků vysílaných do zahraničí
* zpracování související daňové problematiky v souladu s platnými daňovými předpisy v zemi výkonu práce
* komunikace s tamními daňovými poradci a dalšími poradci v oblasti pracovně-právních předpisů
* reporting

Požadujeme:
* minimálně SŠ vzdělání
* znalost mzdové problematiky a oblasti zamezení dvojího zdanění, orientace v problematice sociálního pojištění v rámci EU
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* praktické zkušenosti se zpracováním mezd pracovníků vysílaných do zahraničí
* dobrá znalost MS Office

Nabízíme:
* zázemí zavedené společnosti
* velmi dobré mzdové ohodnocení
* možnost profesního růstu
* závodní stravování
* balíček nadstandardních zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.