FINANCE CONTROLLER s AJ – Brno

Obor Ekonomika, finance
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná zahraniční výrobní korporátní společnost hledá pro svůj závod v Brně pracovníka na pozici:

FINANCE CONTROLLER s AJ

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za zpracování finančních analýz, optimalizace nákladů, návrhy zlepšení a nápravných opatření
* zajištění procesu budgetingu, reportingu a zpracování forecastu
* zpracování reportů, kontrola hospodaření nákladových středisek
* spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou a s dotčenými státními institucemi
* kooperace s daňovým poradcem a auditorem

Požadujeme:

* VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* znalost účetnictví, rozpočtování, controllingu
* praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* komunikativní znalost angličtiny
* samostatnost, spolehlivost, rozhodnost a komunikativnost

Nabízíme:

* zázemí zahraniční firmy
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení + 13.plat
* balíček zaměstnaneckých benefitů
*příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
* týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.

Děkujeme.