Vedoucí realizace zakázek TZB

Obor

Elektrotechnika, Stavebnictví

Lokalita

Brno

Plat

Popis pozice

  • Brno

Požadujeme:

  • ÚSO technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v oboru TZB
  • Orientace v technických výkresech a znalost montážních postupů
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Uživatelská znalost MS Office
  • ŘP. sk. B
  • Organizační a analytické schopnosti, přesnost a odpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (firemní vozidlo, notebook, mobil, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění, sportovní aktivity, sociální fond – příspěvek na kulturní akce, rekreace).

Náplň práce:

  • Řízení prací – revize a servis systémů TZB
  • Koordinace týmu servisních techniků na stavbách
  • Plánování kapacit, zajištění dodávek potřebného materiálu
  • Dohled nad realizací činností z hlediska kvality a termínů
  • Reporting vedení společnosti

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.