TECHNIK STAVEBNÍCH INVESTIC

Obor

Facility management, Stavebnictví

Lokalita

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod v okrese Nový Jičín vhodné zaměstnance na pozici

Pracovní náplň:

  • Správa a provoz svěřeného portfolia nemovitostí a jejich technologických zařízení
  • Koordinace činností spojených s revizemi a opravami
  • Participace na investičních projektech výrobního závodu
  • Komunikace se servisními firmami, dodavateli i uživateli objektu
  • Vedení příslušné technické dokumentace

Požadavky

  • SŠ /VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti správy nemovitostí a vedení staveb a technologií
  • Zkušenosti s vedením technické a provozní dokumentace související s provozem budov a areálu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatného jednání i práce v týmu
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční firmy
  • Samostatnou a pestrou práci
  • Kvalitní mzdové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování za zvýhodněné ceny, možnost dalšího vzdělávání,…)
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *
    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *
    Telefon / mobil
    Bydliště
    Přidat životopis

    Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.