TECHNIK pro řídící systémy – pomezí Břeclavska a Hodonínska

Obor

Automotive, Elektrotechnika, Výroba a průmysl

Lokalita

pomezí Břeclavska a Hodonínska

Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod na pomezí Břeclavska a Hodonínska pracovníka na pozici

TECHNIK pro řídící systémy – jižní Morava

Pracovní náplň:

* provádění oprav a pravidelné údržby řídících systémů, regulací a měření
* správa technické dokumentace a SW dat technických zařízení
* kontrola dodržování interních předpisů kvality
* podpora elektro provozu·

Požadujeme:

* SOU, SŠ/VŠ vzdělání technického směru (slaboproud výhodou)
* praxi na obdobné pozici nutností
* kvalifikaci dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §6
* orientaci v diagnostice PLC
* znalost technické dokumentace
* ochotu pracovat v 12ti hodinových směnách (nepřetržitý provoz)

Nabízíme:

* zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení + odměny
* příspěvek na životná pojištění, kulturu a sport
* firemní vzdělávání
* dotované stravování
* dovolená navíc

* termín nástupu: dohodou – CO NEJDŘÍVE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.