Stavební technik investic – okres Hodonín

Obor

Lokalita

Hodonínsko

Popis pozice

Významná zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod v okrese Hodonín nového kolegu na pozici:

STAVEBNÍ TECHNIK INVESTIC – okres Hodonín

Pracovní náplň:

• Zajišťování přípravy a realizace stavebních investičních akcí
• Koordinace jednotlivých fází projektů a účastníků realizace investic
• Příprava zpracování rozpočtů investičních akcí a jejich kontrola
• Sledování průběhu stavebních úprav, vykonávání stavebního dozoru
• Práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání obor stavebnictví nebo technika
• Praxe na obdobné pozici výhodou (pozice vhodná i pro šikovné a samostatné absolventy)
• Znalost technických výkresů a standardů kvality ve stavebnictví
• Alespoň základní znalost angličtiny
• Uživatelská znalost MS Office
• Organizační schopnosti, samostatnost a komunikativnost
• ŘP. Sk. B

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Balíček zaměstnaneckých benefitů
• Týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, závodní stravování
• Možnost profesního rozvoje
• Pozice vhodná pro absolventy VŠ stavebního směru

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.