SPECIALISTA ŘÍZENÍ BALÍCÍCH PŘEDPISŮ s AJ – AUTOMOTIVE

Obor

Automotive, Logistika, Výroba a průmysl

Lokalita

Vyškov

Popis pozice

  • Vyškov

Mezinárodní neustále se rozvíjející společnost v dojezdu cca 30 minut východně od Brna hledá pro svůj výrobní závod vhodné kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:

  • Tvorba a údržba balících předpisů pro hotové výrobky
  • Modifikaci obalů v návaznosti na nové výroby
  • Optimalizace skladových zásob obalů na základě provozních potřeb
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli obalů
  • Správa dat v informačním systému s ohledem na balení výrobků
  • Kontrola a řízeníobalového toku
  • Spolupráce s dalšími členy týmů – výroba, logistika a kvalita

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí zkušenosti z výrobní firmy v oblasti logistiky
  • Znalost balících předpisů dle specifikace zákazníka
  • Znalost principů štíhlé výroby a systémové normy ISO 9001
  • Komunikativní znalost AJ – slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Analytické myšlení
  • ŘP. Sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stále se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Pružná pracovní doba
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění a další…..)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.