Specialista pro automatické řízení budov

Obor

Elektrotechnika, Stavebnictví

Lokalita

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání – slaboproud
  • Zkoušku dle § 6 Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti s prací v programu Auto CAD
  • Znalost projektové dokumentace a zájem o daný obor
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech
  • Zázemí prosperující stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Možnost seberealizace a další rozvoj
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů – využití služebního vozidla k soukromým účelům, sportovní aktivity, možnost dalšího vzdělání
  • Stravenky, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění

Náplň práce:​

Projekční a realizační činnost v oblasti elektroinstalace slaboproudých zakázek v oboru MaR

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.