SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO s AJ – pomezí krajů JM a Vysočiny

Obor

Elektrotechnika, Výroba a průmysl

Lokalita

pomezí krajů JM a Vysočiny

Popis pozice

Významná zahraniční obchodní a servisní společnost hledá pro oblast na pomezí jižní Moravy a Vysočiny pracovníka na pozici
SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO s AJ

Pracovní náplň:
• oprava strojů, pravidelné servisní zásahy u klientů
• podpora zákazníků (email, telefon)
• periodické preventivní prohlídky, včetně vytipování náhradních dílů
• komunikace se zahraniční mateřskou firmou

Požadavky:
• SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
• praxi na obdobné pozici
• oprávnění dle vyhlášky 50, min. §6
• znalost práce s technickou dokumentací
• schopnost dorozumět se anglicky
Nabízíme:
• zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• týden dovolené navíc
• služební vůz i k soukromým účelům
• spolupráce formou home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.