Programátor PLC

Obor

Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Olomouc

Popis pozice

Stabilní strojírenská firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

tvorba návrhu SW pro řídicí systémy a jejich uvedení do provozu u zákazníka
práce na zakázkových projektech (jednoúčelové stroje, výrobní linky)
příprava a řízení technické dokumentace
programování a oživení strojů a robotů
optimalizace procesů, servisní činnost

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání (automatizace, mechatronika – výhodou!)
profesionální praxe s programováním PLC
zájem o danou problematiku, ochota učit se
samostatnost, zodpovědnost a ochota k občasnému cestování v rámci ČR

Nabízíme:

zajímavou a různorodou práci na stávajících i nových projektech
zázemí stabilní české společnosti
možnost seberealizace a osobního růstu
zajímavé platové podmínky
další zaměstnanecké benefity

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *
    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *
    Telefon / mobil
    Bydliště
    Přidat životopis

    Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.