Pracovník zákaznického servisu s NJ nebo AJ (výrobní firma)

Obor

Customer service, Logistika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Mezinárodní výrobní společnost z Brna hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ nebo AJ

Náplň práce:

  • komunikace s klíčovým zákazníkem z automobilového průmyslu, poskytování informací o stavu zakázky
  • práce s podnikovým informačním systémem, hlídání termínů plnění dodávek
  • organizace dopravy a komunikace s celními úřady
  • denní využití německého nebo anglického jazyka (emailem a telefonicky)
  • úzká spolupráce s výrobou a dalšími odděleními

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v zákaznickém servisu nebo logistice ve VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (znalost prostředí automotive výhodou)
  • orientace na zákazníka
  • schopnost rychle a pružně reagovat, flexibilita
  • aktivní znalost němčiny nebo angličtiny – min. B2 (písemně i ústně)
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti v oboru
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • kvalitní mzdové ohodnocení + možnost dalšího navyšování
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, týden dovolené navíc, …atd.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.