Obchodník IT

Obor

Obchod, prodej

Lokalita

Jihomoravský nebo Moravskoslezský kraj

Plat

Popis pozice

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi v obchodní činnosti
  • orientaci v IT a zájem se v této oblasti realizovat
  • komunikativní úroveň AJ – min. B1
  • pokročilou znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk.: B
  • obchodního ducha, prozákaznický přístup
  • reprezentativní vystupování, dobré prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • důkladné zaškolení
  • zajímavé mzdové ohodnocení (fixní plat + pohyblivá složka dle výkonu)
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • služební telefon a notebook
  • stravenky
  • další zaměstnanecké benefity
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce a možnost kariérního růstu
  • nástup možný IHNED

Náplň práce:​

  • péče o stávající klientelu, získávání nových zákazníků
  • správa a rozvíjení obchodních vztahů
  • příprava nabídek a jejich prezentace
  • pochopení potřeb klienta a účast na návrhu IT řešení
  • práce v kanceláři i cestování za klienty v rámci svěřeného regionu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.