OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PRŮMYSLOVÁ CHEMIE

Obor

Chemie, Obchod, prodej

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Pracovní náplň:

* vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky

* tvorba nabídek, zpracování objednávek

* příprava a uzavírání kontraktů, cenová a smluvní jednání

* spolupodílení na návrzích nových produktů

* práce formou Home Office

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání

* praxe v oboru průmyslové chemie nebo povrchových úprav

* prokazatelné obchodní výsledky, proaktivní osobnost orientovaná na zákazníky

* dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, samostatnost a rozhodnost

* uživatelské znalosti MS Office

* ŘP sk.B – ochota cestovat v rámci ČR a SR

Nabízíme:

* zázemí dobře zavedené společnosti v oboru

* zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy

* balíček zaměstnaneckých benefitů (služební vůz i k soukromým účelům)

* firemní vzdělávání

* možnost seberealizace a odborného růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.

Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.