MECHANICAL ENGINEER (space projects) in Brno (CZ)

Obor

Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj

Lokalita

Brno

Plat

60.000 - 100.000 CZK

Popis pozice

  • Brno

We are looking for a suitable candidate to fill a position in an international technological company

Job responsibilities:

  • Analysis of client requests
  • Design of space systems, creating 3D models
  • Product testing
  • Creating technical documentation and user instruction guides

Requirements and Competencies:

  • Master’s degree in mechanical engineering
  • Experience in space or aerospace projects or in automotive
  • Knowledge of 3D CAD systems
  • Fluency in English, knowledge of Czech language is not required
  • Understanding of ESCC standards is an advantage

We offer:

  • Interesting work with high-tech products to be used in space
  • Opportunity to actively participate on interesting projects
  • Attractive salary
  • Work in an appealing environment with an individual approach to employees

If you are interested in our offer, please send your CV via the MÁM ZÁJEM (I am interested) button. If we do not contact you within 2 weeks from receiving your CV, a different candidate has been selected in the first round of the selection process.

Thank you

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.