Konstruktér forem

Obor

Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

okres Havlíčkův Brod

Popis pozice

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oboru konstrukce extruzních forem
  • znalost jakéhokoli 3D konstrukčního systému
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení dle seniority kandidáta
  • stabilní práci ve výrobní společnosti s mezinárodním působením
  • příspěvek na dojíždění, případně relokaci (možnost využít podnikový byt)
  • jazykové a odborné kurzy, závodní stravování a další skvělé benefity

Náplň práce:​

  • návrh, vývoj a konstrukce vytlačovacích forem
  • zpracování technické a projektové dokumentace
  • úzká spolupráce s ostatními úseky výroby
  • participace na projektech od návrhu až po realizaci

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí  tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.