KEY ACCOUNT MANAGER SENIOR (automotive) AJ nebo NJ pro jižní Moravu (PS)

Obor

Lokalita

Plat

Popis pozice

  • Kdekoli

Prosperující zahraniční výrobní společnost v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER SENIOR s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:
– péče o stávající klíčové zákazníky a akvizice nových ve svěřeném regionu
– průzkum trhu a následná tvorba strategií dle aktuální situace
– zodpovědnost za plnění strategických obchodních cílů a finančních výsledků

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– praxi na obdobné obchodní pozici, zejména zkušenosti s jednáním se zahraničními klienty
– komunikativní znalost AJ nebo NJ
– výborné komunikační schopnosti, orientace na zákazníka
– časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu

Nabízíme:
– zázemí silné zahraniční společnosti
– zajímavé mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– možnost osobního a profesního růstu

  • termín nástupu: dohodou
  • místo pracoviště: jižní Morava

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu pavel.szotkowski@ihrc.cz.
V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.