HW DESIGNER – analogové a digitální obvody – Brno/Blansko

Obor

Elektrotechnika, Věda, výzkum a vývoj

Lokalita

Brno/Blansko

Popis pozice

Úspěšná elektro-strojírenská firma hledá do svého týmu v Brně nebo v Blansku pracovníka na pozici:

HW DESIGNER – analogové a digitální obvody

!!!!! příležitost pro všestranné kreativce – i seniorní !!!!!

Pracovní náplň:

– vývoj HW informačních systémů
– návrh analogových a digitálních obvodů – schéma + DPS
– práce v návrhovém prostředí Eagle s použitím simulačních programů
– spolupráce s odd. konstrukce (konstrukce elektronických zařízení)

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání
– znalost HW a návrhů PCB (4 a více vrstev), rozhraní SPI, 12C, 12S
– zkušenosti s designem DPS s CPU ARM Cortex M3, LVDS/DPort/DVI rozhraní
– praxi v oboru
– časovou flexibilitu, komunikativnost
– ŘP sk.B s praxí

Nabízíme:

– zázemí expandující společnosti v oboru
– kvalitní mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– kreativní práci v přátelském kolektivu v nekorporátním prostředí

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.