HLAVNÍ ÚČETNÍ (SAP) – Vyškovsko

Obor

Ekonomika, finance

Lokalita

Vyškovsko

Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost sídlící na Vyškovsku, hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Příprava měsíční a roční účetní závěrky, vedení podvojného účetnictví
  • Podílení se na tvorbě účetní metodiky
  • Zpracování podkladů pro daňová přiznání
  • Vedení hlavní knihy
  • Evidence majetku, párování dokladů

Požadujeme:

  • SŠ s praxí nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrou znalost programu SAP
  • Znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů (DPH)
  • Schopnost dorozumět se anglicky nebo německy
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě min. 2 roky

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené a stabilní mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + 13. plat
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce, stravenky, aj.
  • Týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na naše mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.