Full-stack Developer C#, .Net–100% Home Office (60-80000Kč)

Obor

Lokalita

Popis pozice

  • Kdekoli

Chcete pracovat na vývoji a implementaci softwarových řešení v oblasti automatizace účetních procesů pro ryze českou vývojářskou společnost s 15tiletou tradicí? Do 7členného týmu vývojářů hledáme posilu na pozici:

Full-stack Developer C#, .Net – 100% Home Office (60-80000Kč)

Pojď do toho s námi, protože….

  • Jsme svobodná a otevřená společnost, která si váží svých lidí
  • Firma, která neustále roste a zlepšuje se
  • Firma, která je férová a nevytváří pseudokulturu

Co tě u nás čeká?

  • Návrh a implementace serverové a webové aplikace
  • Práce v jazyce C# na technologii .Net – serverová část
  • Práce s Reactem – webová část
  • Ukládání dat v MS SQL

Co čekáme my od Tebe?

  • Minimálně 2letou praxi s vývojem softwaru
  • Znalost C#, .Net Core na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s MS SQL databázemi a tvorbou aplikací React
  • V neposlední řadě také zájem o dobře odvedenou práci

Co ti můžeme dále nabídnout:

  • Přátelský tým IT kolegů
  • Plochou strukturu vedení společnosti
  • Možnost ovlivnit svou prací vývoj produktu
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • 100% Home Office
  • Rozmanité zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, penzijní/životní připojištění, firemní produkty)
  • Kvartální bonusový systém
  • Možnost kariérně růst
  • Firemní notebook

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM nebo volejte na mobilní číslo 777 724 360.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *
    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *
    Telefon / mobil
    Bydliště
    Přidat životopis
    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.
    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.