FAKTURANTKA s AJ – Brno

Obor

Ekonomika, finance

Lokalita

Brno

Popis pozice

  • Brno

Úspěšná zahraniční společnost hledá pro svoji kancelář v Brně pracovnici na pozici:

FAKTURANTKA s AJ

Pracovní náplň:

* komunikace s dodavateli a klienty občas i v AJ
* zpracování dokladů a jejich zanášení do interního systému
* kontrola dokumentů a lhůt s nimi souvisejícími

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* praxi cca 1 rok na obdobné pozici nebo a v administrativě
* znalost angličtiny na komunikativní úrovni
* uživatelskou znalost MS OFFICE
* samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

* zázemí zahraniční firmy
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* firemní vzdělávání
* týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA  NABÍDKU nebo nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.  Děkujeme.

Informace o pozici

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.