Energetik – výrobní společnost (region Hodonínsko)

Obor

Elektrotechnika, Energetika, plynárenství, Facility management, Stavebnictví, Výroba a průmysl

Lokalita

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ENERGETIK

Náplň práce:

  • správa energetiky ve výrobní společnosti
  • zodpovědnost za řízení kotelny a chladírny
  • spolupráce při tvorbě energetické koncepce
  • příprava podkladů pro nákup energií a optimalizaci jejich spotřeby (elektřina, zemní plyn)
  • účast na projektech v oblasti automatizace, měření a regulace a elektro
  • pravidelný reporting spotřeb

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání v oboru energetiky či elektrotechniky
  • praxe na obdobné pozici v oblasti zajištění energetického provozu firmy
  • předchozí zkušenosti v oboru energetiky či elektrotechniky alespoň 2 roky
  • orientace v plynárenství a teplárenství – výhodou
  • vyhláška 50/78 Sb. §7
  • samostatnost a flexibilita, ochota dále se odborně rozvíjet
  • alespoň písemná znalost angličtiny
  • uživatelské znalosti MS Office, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní výrobní společnosti
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • firemní vzdělávání
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Lokalita: region Hodonínsko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODESLAT VAŠI ŽÁDOST. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

Osobní údaje

Jméno *
Příjmení *

Kontaktní údaje

Emailová adresa *
Telefon / mobil
Bydliště
Přidat životopis

Pokud nám poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme se na Vás moci obrátit s nabídkou zajímavé práce i v rámci dalších výběrových řízení.