Elektromontér – 1 směna – Brno (32.000,- až 40.000,-)

Obor

Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Lokalita

Jihomoravský kraj

Plat

32.000,- až 40.000,-

Popis pozice

Jste manuálně zručný a máte alespoň 1 rok praxe s montáží elektro komponent? Chtěl byste pracovat v čistém prostředí, v přátelském týmu stabilní a úspěšné výrobní společnosti? V tom případě by Vás mohla oslovit následující nabídka:

ELEKTROMONTÉR

Pracovní náplň:

  • kusová a malosériová montáž elektro komponent a sestav
  • kontrola a testování výrobků
  • spolupráce s kolegy z montážního týmu
  • práce na 1 směnu v čistém pracovním prostředí

Požadavky:

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe v eletromontáži alespoň 1 rok – výhodou (nikoliv podmínkou)
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci, manuální zručnost
  • vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §5 (nově dle NV 194/2022 Sb.) – možnost znovu obnovení

Nabízíme:

  • čistý a příjemný výrobní provoz, přátelský kolektiv
  • kvalitní mzdové ohodnocení s možností růstu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené + zdravotní volno, příspěvek na penzijní pojištění, multisport karta, firemní akce, …atd.)
  • firemní vzdělávání (v případě zájmu jazykové kurzy)
  • možnost seberealizace a růstu kvalifikace
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • dobrá poloha firmy v dostupnosti linkových spojů nebo autem
  • vhodné i pro šikovné ABSOLVENTY

* místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka MÁM ZÁJEM. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

    Pole označená hvězdičkou (*) musí být vyplněna.

    Osobní údaje

    Jméno *

    Příjmení *

    Kontaktní údaje

    Emailová adresa *

    Telefon / mobil

    Bydliště

    Přidat životopis

    Souhlas se zpracováním osobních údajů udělen: Souhlasím s tím, aby společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. (se sídlem v Brně, Šilingrovo nám. 257/3, IČ: 28327217) uchovávala, zpracovávala a využívala moje osobní údaje v rozsahu, jak jsem je sám/sama společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dobrovolně poskytl/a doručením svého profesního životopisu, popř. v rámci mé další komunikace se společností INVENT HR Consulting, s.r.o. <br> Společnost INVENT HR Consulting, s.r.o. může mé osobní údaje používat výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání (prováděné v souladu s legislativou České republiky) a v rámci jednotlivých výběrových řízení je zpřístupnit svým smluvním partnerům – potenciálním zaměstnavatelům, a to do případného odvolání tohoto Souhlasu. <br> Tento svůj souhlas mohu kdykoli s účinky do budoucna odvolat, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu. Po úplném odvolání souhlasu již moje osobní data nebudou nadále zpracovávána a nebudu již nadále ze strany společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. oslovován s případnými nabídkami zaměstnání. Prostřednictvím výše uvedených komunikačních kanálů mohu dále požadovat informace o svých údajích uchovávaných společností INVENT HR Consulting, s.r.o., jakož i opravu, vymazání nebo zablokování mých osobních údajů.

    Potvrzení o úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na zadanou emailovou adresu.