Zkušený CNC programátor / obsluha – 1 směna

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Popis pozice

Česká obchodně – servisní společnost zabývající se dodávkami strojů hledá samostatného pracovníka k obsluze CNC frézky.

Práce na 1 směnu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • programování CNC stroje pro malosériovou, kusovou i prototypovou výrobu
  • práce s technickou dokumentací klienta
  • seřízení a obsluha 3 – osé frézky
  • kontrola vyrobených kusů

POŽADUJEME:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxi v seřizování a obsluze CNC frézy nutností
  • dobrou znalost technické dokumentace
  • samostatnost, zručnost a schopnost řešit veškeré úkony spojené s výrobou

NABÍZÍME:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • profesionální zaškolení
  • práci na 1 směnu
  • notebook, telefon, stravenky, 5 týdnů dovolení, aj.
  • možnost seberealizace a odborného růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.