ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ – Vysočina

Obor Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost na Vysočině hledá vhodného pracovníka na pozici:

SVÁŘEČ

OBSAH PRÁCE:
svářečské a zámečnické práce u zákazníků  v celé ČR

POŽADUJEME :
• SOU ve strojírenském oboru ( zámečník, opravář, instalatér,..)
• svářečskou zkoušku 111 (obalová elektroda)
• schopnost čtení výkresů – orientace v technické dokumentaci
• praxi v uvedeném oboru výhodou
• ŘP sk. B
• samostatnost, odpovědnost, flexibilitu

NABÍZÍME:
– zázemí zavedené výrobní společnosti
– příspěvek na stravování
– možnost osobního a profesního růstu
– přátelský kolektiv slušných lidí

termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.