Zámečník

Obor Auto-moto, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost působící v oblasti elektro, hledá novou posilu do týmu.

Zámečník

Náplň práce:
* Zámečnické práce na dílně
* Práce s technickou dokumentací
* Svařování tenkých plechů
* Opracování plechových dílců

Požadujeme:
* Vyučení ve strojírenském oboru – ideálně zámečník a podobné
* Znalost čtení technické dokumentace
* Výhodou kurz na svařování metodou CO2
* Manuální zručnost a zdatnost

Nabízíme:
* Práci ve stabilní společnosti
* Profesní růst
* Možnost vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování

Místo výkonu práce: Brno
Možnost nástupu: dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.