Windows administrátor (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň:

* zajištění bezproblémového provozu prostředí MS Windows Server

* správa MS terminal serveru

* konfigurace a bezobslužné instalace OS Windows

* spolupráce na incident, problem a change management procesech

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání

* znalost MS technologií (Windows Server, Windows 7+)

* znalost MS Active Directory, GPO

* zkušenosti s Remote Desktop Services / Remote Desktop Gateway

* znalost problematiky automatických / vzdálených instalací

* orientace v síťové problematice (TCP/IP, DNS, DHCP)

* ochota učit se novým věcem

Výhodou:

* zkušenosti se správou synchronizace mobilních zařízení

* znalost MS Exchange

* znalost zálohovacích technologií (HP Data Protector)

* znalost praktik ITIL

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* odpovídající mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

* práci v přátelském kolektivu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.