Windows administrátor (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň:

  • zajištění bezproblémového provozu prostředí MS Windows Server
  • správa MS terminal serveru
  • konfigurace a bezobslužné instalace OS Windows
  • spolupráce na incident, problem a change management procesech

Požadavky:

  • znalost MS technologií (Windows Server, Windows 7+)
  • znalost MS Active Directory, GPO
  • zkušenosti s Remote Desktop Services / Remote Desktop Gateway
  • znalost problematiky automatických / vzdálených instalací
  • orientace v síťové problematice (TCP/IP, DNS, DHCP)
  • ochota učit se novým věcem

Výhodou:

  • zkušenosti se správou synchronizace mobilních zařízení
  • znalost MS Exchange
  • znalost zálohovacích technologií (HP Data Protector)
  • znalost praktik ITIL

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, apod.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu, v novém moderním pracovním prostředí

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.