Vývojový konstruktér – strojírenství (Blansko)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Blansko
Popis pozice

Úspěšná strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v Blansku vhodného pracovníka na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

  • samostatná konstrukční a vývojová práce ve 3D a částečně ve 2D programu (AutoCad)
  • zpracování konstrukční a technologické dokumentace
  • komunikace a kooperace v rámci konstrukčního týmu
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními firmy
  • sledování trendů v oboru

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici, znalost tvorby konstrukční dokumentace
  • analytické schopnosti a systémové myšlení
  • znalost práce v některém z používaných 3D a 2D programů
  • uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Blansko

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.