VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR senior s NJ do AUTOMOTIVE (JM kraj)

Obor Automotive, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Popis pozice

Zahraniční výrobní firma z AUTOMOTIVE hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR senior s NJ

Pracovní náplň:

vývoj nových a inovace stávajících produktů na základě požadavků klientů
konstruování v AutoCAD,CATIA
práce s technickou dokumentací, koordinace vývojových testů
komunikace se zahraniční centrálou
vedení menšího týmu
Požadujeme:

SŚ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
zkušenosti s vývojem nových produktů v prostředí automotive
schopnost hledání inovativních řešení na základě potřeb klienta
velmi dobrou znalost práce v AutoCAD, CATIA, případně podobných programech
komunikativní znalost NJ
kreativní myšlení, manažerské schopnosti a komunikativnost
Nabízíme:

stabilní zázemí zahraniční společnosti
možnost profesního růstu
nadstandardní finanční ohodnocení
perspektiva dlouhodobé spolupráce
balíček zaměstnaneckých benefitů
13. plat

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.