VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR senior s AJ – jižní Morava

Obor Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Popis pozice

Zahraniční výrobní a obchodní firma hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR senior s AJ

Pracovní náplň:

vývoj nových produktů
konstruování v INVENTOR /SOLIDWORKS
práce s technickou dokumentací
participace na zavádění nových výrob a inovaci stávajících
vedení menšího týmu
Požadujeme:

SŚ/VŠ vzdělání technického směru
zkušenosti s vývojem nových produktů
schopnost hledání inovativních řešení na základě potřeb klienta
velmi dobrou znalost práce v INVENTOR /SOLIDWORKS, případně jiných programech
komunikativní znalost AJ
kreativní myšlení, manažerské schopnosti a komunikativnost
Nabízíme:

zázemí zahraniční společnosti
možnost profesního růstu
zajímavé finanční ohodnocení
perspektiva dlouhodobé spolupráce
balíček zaměstnaneckých benefitů
Termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.