Vývojový konstruktér s AJ – oblast elektronových přístrojů (vhodné pro absolventy)

Obor Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost s vlastním vývojem v oblasti elektroniky hledá posilu do týmu.

Vývojový konstruktér s AJ – oblast elektronových přístrojů (vhodné pro absolventy)

Náplň práce:

  • Vývoj nového elektronového přístroje
  • Řešení nejen designu, ale celého přístroje
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Schopnost najít cestu při řešení netradičních úkolů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – strojírenství NEBO fyzikální inženýrství
  • Praktické zkušenosti vítány
  • Znalost práce v konstrukčním programu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Všeobecný přehled, schopnost realizovat své nápady
  • Zájem o obor, ochota vzdělávat se
  • Týmová spolupráce, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Kvartální prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy, školení

Lokalita: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.