Vývojář .NET (C#, VB.NET)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná zahraniční firma, sídlící v Brně, hledá do svého vývojového oddělenínového pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • Vývoj aplikací v C# a VB.NET
  • Analýza potřeb zákazníka, příp. navržení možného technického řešení
  • Podílení se na vývoji Frameworku a jádra nového systému
  • Úzká spolupráce v rámci vývojového týmu
  • Testování nových technologií

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělánív v oblasti IT
  • Znalost C#, Visual Basic, SQL na platformě .NET
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Zájem o obor a neustále sebevzdělávání vítáno

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí moderní, mezinárodní společnosti
  • Práci s nejnovějšími IT technologiemi
  • Inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou atmosféru v mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání, zahraničních stáží(jazykové kuzy, aj.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma
  • Práce na mezinárodních projektech

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.