Vývojář JAVA – Brno (možnost zkráceného úvazku)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá v rámci rozšíření do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

VÝVOJÁŘ JAVA

Pracovní náplň:

  • programování serverové části webových aplikací
  • realizace změnových požadavků v systému dle specifikace
  • práce v rámci vývojového týmu
  • vhodné i pro ABSOLVENTY nebo studenty VŠ (možnost zkráceného úvazku)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost programování v jazyku JAVA
  • alespoň pasivní znalost AJ
  • ochota se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech
  • práce v přátelském kolektivu, v novém moderním pracovním prostředí
  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, apod.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.