Vývojář C/C++ (TP)

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Prosperující společnost zabývající se telekomunikacemi hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

 Vývojář  C/C++

Náplň práce:

–        Programování v C/C++

–        Spolupráce s týmem na SW zařízeních

–        Vývoj nástrojů pro návrh testovacích řešení

Požadujeme:

–        SŠ/VŠ technického směru

–        Vhodné i pro absolventy se zájmem o Embedded

–        Znalost programování C/C++

–        Zkušenosti s programováním FPGA výhodou

–        Povědomí o oblasti HW

–        Znalost technické angličtiny

Nabízíme:

–        Zázemí stabilní společnosti

–        Příjemný pracovní kolektiv

–        Možnost seberealizace

–        Balíček zaměstnaneckých benefitů

–        Možnost vzdělávání

–        Home Office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagujte na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.