VÝROBNÍ ŘEDITEL – strojírenství (okres Prostějov)

Obor Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu v okrese Prostějov (cca 40 minut jízdy z Brna) pracovníka na pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Pracovní náplň:

  • řízení strojírenské výroby (přes 200 pracovníků)
  • zodpovědnost za plnění naplánovaných výrobních cílů
  • vedení týmu několika stovek pracovníků ve výrobě (s pomocí vedoucích)
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a rozvoj
  • implementace moderních výrobních metod
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • plánování strojních a personálních kapacit
  • komunikace s kolegy v rámci vrcholového managementu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenské výrobě nebo automotive
  • znalosti principů štíhlé výroby (LEAN principy)
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • dobré komunikační a řídící schopnosti
  • silná osobnost se strategickým myšlením
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • pozice na úrovni vrcholového managementu
  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: okres Prostějov (dojezdový čas z Brna cca 40 minut po dálnici)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.