VÝROBNÍ ŘEDITEL – strojírenství (Brno)

Obor Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:
VÝROBNÍ ŘEDITEL

Pracovní náplň:

* řízení zakázkové kusové výroby

* zodpovědnost za plnění naplánovaných výrobních cílů

* vedení týmu několika stovek pracovníků ve výrobě (s pomocí vedoucích)

* organizace práce podřízených, jejich motivace a rozvoj

* implementace moderních výrobních metod

* odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby

* plánování strojních a personálních kapacit

* komunikace s kolegy v rámci vrcholového managementu

Požadujeme:

* VŠ vzdělání technického směru

* praxi na obdobné pozici v zakázkové strojírenské výrobě

* znalosti principů štíhlé výroby

* schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků

* dobré komunikační a řídící schopnosti

* silná osobnost se strategickým myšlením

* komunikativní znalost ANGLIČTINY (komunikace se zákazníky)

* uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

* pozice na úrovni vrcholového managementu

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* kvalitní mzdové ohodnocení

* systém zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost seberealizace a odborného růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.