Výrobní logistik

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost hledá nového člena týmu pro svůj závod.

Náplň práce:
• Příprava podkladů pro plánování výroby
• Kontrola a optimalizace využití skladových kapacit
• Dohled nad sklady a účast na inventurách
• Objednávky materiálu a komunikace se zákazníky
• Spolupráce s výrobou a kolegy ze sesterských firem

Požadujeme:
• SŠ vzdělání a zájem o danou oblast
• Znalost práce s PC, práce v interním IS
• Angličtina na úrovni B1 – slovem i písmem
• Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
• Práce v mezinárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• 25 dní dovolené
• Vzdělávání
• Flexibilní pracovní doba
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: cca 30 km od Brna
Možnost nástupu: možno ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.