VÝKONNÝ ŘEDITEL výrobní firmy

Obor Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Trenčianský kraj, Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená výrobní firma hledá pro svůj závod na pomezí krajů Jihomoravského (ČR) a Trenčianského (SR) vhodného pracovníka na pozici:

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Pracovní náplň:
• komplexní řízení společnosti
• odpovědnost za implementaci a řízení veškerých procesů ve firmě
• vedení, motivace a podpora přímých podřízených
• reporting mateřské společnosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi na obdobné pozici
• zkušenosti s vedením většího kolektivu
• silnou osobnost s přirozenou autoritou
• výborné komunikační a vůdčí schopnosti
• zaměření na dosažení cíle, systematičnost

Nabízíme:
• odpovídající mzdové ohodnocení včetně dalších benefitů
• SLUŽEBNÍ VŮZ I K SOUKROMÝM ÚČELŮM
• tuto nabídku jako profesionální výzvu pro silného a zkušeného manažera
• příspěvek na ubytování
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.