VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Obor Administrativa, Automotive, Ekonomika, finance
Lokalita 30 km od Brna
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetní a daňové agendy
  • vystavování faktur
  • spolupráce při inventarizaci majetku
  • zpracovávání účetních dokladů, měsíční a roční závěrky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi v oboru
  • znalost finančního účetnictví
  • zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify, občerstvení na pracovišti, aj.)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.