Vedoucí výrobního týmu s AJ – oblast strojírenství

Obor Kvalita, Procesní management, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita 30 km od Brna
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobě? Zvládnete komunikaci v angličtině? Neváhejte a klikněte na tlačítko odpovědět. Zahraniční výrobní společnost z oblasti strojírenství/automotive hledá pro svůj výrobní závod pracovníka na vedoucí pozici.

Náplň práce:
* Kompletní řízení výroby na zadaném úseku a tvorba výrobního plánu
* Zodpovědnost dodržování kvality, efektivity a pracovních postupů
* Sledování ekonomických výsledků na daném úseku
* Komunikace s odděleními podílejícími se na výrobě
* Koordinace týmu, vedení docházky a pravidelný reporting

Požadujeme:
* SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
* Zkušenosti z výrobní společnosti a s vedením týmu
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Velmi dobré plánovací schopnosti
* Aktivní přístup a silnou, odpovědnou osobnost

Nabízíme:
* Zázemí mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost odborného i kariérního růstu
* Balíček zaměstnaneckých benefitů
* Bonusy a prémie

Místo výkonu práce: cca 30 km od Brna
Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.