VEDOUCÍ ÚDRŽBY s AJ – pomezí krajů Středočeského a Vysočiny

Obor Facility management
Lokalita pomezí krajů Středočeského a Vysočiny
Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní firma hledá pro svůj výrobní závod na pomezí krajů Středočeského a Vysočiny vhodného pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ ÚDRŽBY s AJ

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• komplexní vedení odd. údržby budov a strojů (zařizování oprav, údržby, odstávky a přesuny) • systematické provádění preventivní a diagnostické údržby • správa a řízení technické dokumentace, kontrola nákladů, zavádění metod Lean Manufacturing • komunikace s dodavateli – spare part management • vedení pracovního týmu, pravidelná školení v souladu s právními předpisy • reporting vedení společnosti

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru • praxe na obdobné pozici v údržbě, technologii nebo engineeringu 3 roky • komunikativní znalost angličtiny • dobrá znalost výrobních technologií a zařízení orientaci v technické dokumentaci, BOZP, PO, ISO (certifikát osoby odborně způsobilé v prevenci rizik) • velmi dobré řídící a organizační dovednosti

NABÍZÍME:

• velmi zajímavé mzdové ohodnocení • balíček zaměstnaneckých benefitů • firemní vzdělávání • možnost osobního a profesního růstu • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.