Vedoucí testovacího oddělení – elektro

Obor Elektrotechnika, Kvalita, Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost, která působící v oblasti elektro, hledá kolegu na vedoucí pozici.

Náplň práce:
* Dohled nad testováním zařízení a celková organizace oddělení
* Vedení zkušebních techniků
* Odpovědnost za dodržování zákonných norem
* Zdokonalování zkušebních postupů
* Zajištění potřebné dokumentace
* Spolupráce s oddělením kvality a reklamací

Požadujeme:
* VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* Zkušenosti na obdobné pozici a vyhlášku 50/1978
* Angličtina, nebo němčina pro komunikaci se zákazníky
* ŘP skupiny B a ochotu k občasnému cestování
* Pečlivou a odpovědnou osobnost

Nabízíme:
* Motivující mzdové ohodnocení
* Práci ve stabilní společnosti
* Profesní růst
* Možnost vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování

Místo výkonu práce: Brno
Možnost nástupu: dle dohody

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.