VEDOUCÍ TECHNOLOG – technická příprava výroby s AJ nebo NJ (RS)

Popis pozice

Významná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:
– nastavení, plánování a optimalizace technolog. postupů a výrobních podmínek
– kalkulace nákladů, normotvorba, vytváření cenových nabídek pro klienty
– vedení pracovního týmu
– účast na nových projektech společnosti
– komunikace s ostatními odděleními a zahraničními pobočkami

Požadujeme:
– VŠ technického zaměření (strojírenského)
– praxe na obdobné pozici podmínkou
– zkušenost s vedením týmu
– znalost zakázkové kovovýroby velkou výhodou
– AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
– komunikativnost, samostatnost, technické myšlení

Nabízíme:
– zázemí silné zahraniční společnosti
– zajímavé mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů – stravenky, 13. plat, dovolená navíc atd.
– možnost osobního a profesního růstu

  • termín nástupu: dohodou
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině na emailovou adresu : renata.samkova@ihrc.cz , případně volejte na mobil : 775 427 953..

V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie/13. plat, Dovolená navíc, Firemní akce, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura